Şangay Weixuan Filtrasyon Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Weixuan Filtration Co.,Ltd

Shanghai Weixuan Filtration Co.,Ltd

Shanghai Weixuan Filtration Co.,Ltd
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
Markalar : Weixuan
No. Çalışanları : 20~200
Yıllık satış : 50000-1000000
Yıl kurulan : 2015
İhracat p.c : 60% - 70%

 

Çin'de önde gelen ve profesyonel şirketler filtrasyon, ayırma ve arıtma çözümleri ve su arıtma filtre ürünlerinden biri olan Shanghai Weixuan Filter Co., Ltd. Fabrika alanımız 20000sqm'yi kapsıyor. 33 ürün hattı ve atölyede 200 işçi var.Hava ve su arıtma ve atık arıtma ve sıvı filtre ürünlerinden tozları uzaklaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz;İnsanoğlunun yaşadığı ortamı taze ve temiz korumak için;Torba filtre sistem parçaları ve ilgili filtre ürünlerine ihtiyaç duyan firmalara hizmet vermektir.Firmamız onlarca iğneli keçe ekipmanı üretim hattına sahiptir, Üretilen çeşitli filtre bezleri.Filtre torbası dikiş makineleri, Filtre kartuşları, Toz filtre kartuşları, Filtre yuvaları, Büyük akışlı filtre kartuşları, Filtrasyon teknik testi ve kalite kontrolü için mükemmel ve profesyonel bir çalışma ekibimiz var. Şirketimiz ve filtre torbası ürünlerimiz yerel olarak iyi bir ün kazandı. ve son yıllarda yurtdışı pazarları.

 

Toz ayırma ve filtrasyon alanlarında yaygın olarak kullanılan polyester, polipropilen, akrilik, (Nomex )aramid, P84, cam elyaf, PTFE ve PPS dahil olmak üzere iğneli keçeler dokumasız kumaşlar. Filtre torbası bezi yapabiliriz. su ve yağ itici, antistatik, PTFE kaplama, Teflon lateks gebelik, PTFE membran laminasyon, silikon ve grafik vb. işlemlerinde. Profesyonel filtre torbası dikiş işçilerimiz de size en kaliteli filtre torbalarını garanti edebilir ve sağlayabilir.Ayrıca farklı su arıtma filtre ürünleri de satıyoruz.Filtre yuvaları, Filtre kartuşları, Büyük akış filtre yuvaları vb. olarak.....

 

Filtrasyon teknolojisini ve ürün kalitesini yenilemek için büyük çaba sarf ediyoruz.Vizyonumuz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve ortaklarımız ile iş ilişkilerimizin olduğu bölge ve alanlar için kendi ellerimizle en iyi filtrasyon şirketini yaratmak ve bilgeliğimizle verimli başarılara imza atmaktır.

 

 

2 Ürünümüz
Weixuan Ürünleri aşağıdakileri içerir:

1) Toz Filtre Torbaları: PP, Polyester, Polyester Antistatik, Polyester Su Geçirmez ve Yağ İtici Antistatik, PPS, Aromatik Poliamidimid(P84), Akrilik, Nomex, Cam Elyaf, FMS, PTFE iğne keçeli toz filtre torbaları.

2) Sıvı Filtreleme: PP/PE/Naylon filtre torbaları, PP eriyik üflemeli filtre kartuşları, tel sargılı filtre kartuşları, membran kıvrımlı kartuşlar, aktif karbon filtreler ve filtre muhafazası vb.

3) Torba Parçaları ve Aksesuarları: Kartuş Filtreler, Filtre Kafesleri, Filtre Pres Plakaları, Hava Kaydırmalı Kumaş, Konveyör Parçaları, Fiberglas İplik, PTFE Dikiş İpliği, Havalandırmalar vb.

 

 

3. Ürün Uygulaması
Ürünlerimiz, Filtre Sistemleri gibi aşağıdaki endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır:
İmalat /Endüstriyel
Ağaç işleri
Frezeleme
Gıda işleme
Metal İşleme
İlaç / Nutrasötik
Boyama / Toz Boyalar
petrol sahası
belediye
Atık su arıtma
Toplu taşıma
Atık Su Arıtma Tesisleri

 

 

4. Sertifikamız
Şirketimizin tüm başarısının, sunduğumuz ürünlerin kalitesiyle doğrudan ilişkili olduğunu her zaman hissediyoruz.ISO9001 ve sıkı kalite kontrol sistemimizde şart koşulan en yüksek kalite gereksinimlerini karşılarlar.

 

5. Üretim Ekipmanları
Kalite Kontrol Departmanımız, ürünlerimizin uzun ömürlülüğü ile ilgili tüm hususları denetler ve
güvenilirlik.Gelen malzeme denetimi, ürün süreci denetimi ve bitmiş ürün denetimine kadar her şeyin ele alınması, denetim sürecinin her adımının güvence altına alınması için dikkatle izlenir.
her ürün bizim ve müşterilerimizin standartlarını karşılar.
Kalite Standartlarımızla birlikte Weixuan, İmalatımızı da iyileştirdi ve büyüttü.
Kapasite.
Weixuan her zaman şu konsepti alır: Her Şey Müşteriler İçin, Önce Kalite, Pazar Rehberi, Sürekli yenilik ve Tüm İşlev, Kolaylık ve Faydada ve Makul Fiyatta ısrar.

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Shanghai Weixuan Filtration Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Moffie Wang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin